Skip to content

Šventinis makiažas nešiojančioms akinius

  Kokį makiažą pasidaryti, kad akiniai ne paslėptų, bet labiau išryškintų akis ir veido bruožus?

  Pasirodo, svarbu atsižvelgti ne tik į plaukų, akių ir odos spalvą, bet ir į akinių rėmelių modelį, lęšių pobūdį ir spalvą. Didžiausia klaida, kurią daro moterys, yra įsitikinimas, jog akiniai paslepia akis, todėl nebūtina dažytis. Beje, nešiojant akinius su dioptrijomis, reikėtų atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių dalykų.

  •    Trumparegių akinių lęšiai mažina akis, todėl tokius akinius nešiojančioms merginoms bei moterims patariama dažytis šiek tiek ryškiau. Tinkamiausios spalvos yra natūralios – rožės, slyvos, pilka, rausvai pilka. Nepatariama naudoti per šviesių akių šešėlių, nes tai sukurs efektą, lyg moteris būtų ką tik atsibudusi iš miego.

  •    Kad akys įgautų išraiškingumo ir gilumos, paryškinkite išorinį kamputį ties blakstienomis tamsesniu pieštuku ar šešėliais, tik neapveskite visos akies, nes tai ją optiškai dar labiau sumažins.

  •    Ruošiantis vakarėliui, blakstienas galima dažyti dviem ar net trim sluoksniais, bet reikėtų stebėti, kad jos nesiremtų į akinių stiklus.

  •    Toliaregių akinių lęšiai akis padidina, todėl galima naudoti tamsesnių spalvų šešėlius – rudą, rusvą, oranžinę. Taip pat šešėlių spalvą galima rinktis artimą natūraliai akių spalvai, tik ji neturėtų būti per daug ryški, geriau rinktis švelnesnį atspalvį.

  •     Vakare elektros ar žvakių šviesoje gražiai atrodo saikingai užtepti blizgūs šešėliai.

  •    Geriau venkite juodo pravedimų pieštuko, nes taip paryškintos akys atrodo pernelyg ryškiai ir nenatūraliai. Vietoje jo geriau rinkitės pilkos ar rudos spalvų pieštukus.

  •    Darantis makiažą patariama atsižvelgti į akinių rėmelių tipą bei spalvą. Nešiojant berėmius akinius, akis dažyti galima ryškiau, o jei akinių rėmeliai yra ryškios spalvos, dažykitės neutraliai, labiau paryškinkite skruostus arba lūpas.

  •    Jei šventinį vakarą dėvėsite akinius aukso spalvos siaurais rėmeliais, kurie dar gali būti puošti akmenukais, kristalais arba ornamentais, akis galite ryškinti blizgiais šešėliais. Šiuo atveju šešėlių atspalvis turėtų būti panašus į rėmelių – jei rėmeliai blizgaus sidabro spalvos metalo, rinkitės šalto blizgesio šešėlius, ir atvirkščiai.

  Tik nepersistenkite ryškindamos akis. Viršutinius vokus galite patepti šviesiu blizgiu šešėliu. Visuomet prisiminkite: jei labiau paryškinate akys, mažiau paryškinkite lūpas, jas užteks padažyti pastelinės, švelnios spalvos blizgesiu. Neužmirškite ir antakių – juos sušukuokite ir lengvai paryškinkite.

  Komentaras

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *