Skip to content

Kaip išvengti artėjančio gripo?

  Gripas visada asocijuojasi su kur kas pavojingesnėmis pasekmėmis nei paprastas peršalimas, nors kartais atrodo, kad šios ligos prasideda vienodai. Kiekvienais metais gripas būna vis kitoks, tad kartais labai sunku suprasti, kada jis prasideda ir kur yra didžiausia rizika susirgti. Tad vertėtų pasinaudotai šiais bendrais patarimais, kurie padės jums kiek įmanoma labiau apsisaugoti nuo gripo rizikingiausiu metų laiku:

  1) Valgykite česnaką. Šis natūralus vaistas neįtikėtinai greitai užmuša bakterijas, tad vertėtų suvalgyti šiek tiek česnako kiekvieną vakarą grįžus po darbo ar mokslų. Pamatysite, kaip jūsų imunitetas greitai stiprėja.

  2) Gerkite daug vandens. Vanduo yra labai svarbus mūsų kūno elementas, kuris yra taip pat lyg natūralus vaistas – gerdami vandenį, mes pravalome savo organizmą ir sustipriname imunitetą. Kadangi Lietuvoje yra švarus ir iš krano tekantis vanduo, tai galima gerti ir jį – svarbiausia, kad vandens būtų pakankamai, o ne per mažai, nes jo trūkumas dažnai silpnina mūsų organizmus. Drėgmė burnos ir nosies gleivinėje nesudaro sąlygų plisti virusui.

  3) Gerkite arbatą su citrina. Šis stebuklingas gėrimas padeda apsisaugoti nuo daugumos užkrečiamų ligų, kadangi citrina gali greitai pašalinti bakterijas, o arbata yra tiesiog kovos prieš žiemos ligas simbolis.
  Pasinaudoję šiais paprastais patarimais, labai greitai sustiprinsite savo imunitetą ir turėsite galimybę būti sveiki net ir tada, kai aplinkui visus pakirs 
  gripas ir kris į šiltas lovas.

   

  Komentaras

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *