Skip to content

PLŪDURIAVIMAS LABIAUSIAI ATPALAIDUOJANTI PROCEDŪRA PASAULYJE!

  Šiandieniniame pasaulyje, kur itin svarbiomis sėkmės priemonėmis tampa energija ir pasitikėjimas, pozityvumas ir kūrybiškas mąstymas, kur negatyvūs aplinkos veiksniai ir didžiuliai informacijos srautai nuolat atakuoja mūsų organizmo nervinę sistemą, kur vis daugiau mūsų jaučia fizinį ir protinį nuovargį, streso bei depresijos simptomus, itin svarbiais veiksniais tampa efektyvus fizinis ir protinis poilsis, greitas organizmo funkcinių sistemų atstatymas bei gyvenimo harmonija.

  Minėtiems veiksniams pasiekti yra sukurta daug įvairių priemonių, kurių poveikis, suteikiamos galimybės ir efektyvumas – skirtingi. Tačiau yra vienas unikalus ir pačios gamtos suformuotas sprendimas, užtikrinantis greitą organizmo atsigavimą ir darbinio tonuso atstatymą – tai gilus atsipalaidavimas. Moksliškai įrodyta, jog gilus atsipalaidavimas grąžina fizinį ir protinį našumą, stiprina organizmo funkcines sistemas bei atstato emocinę pusiausvyrą. Tokia gilaus ir visapusiško atsipalaidavimo būsena gali būti pasiekta tada, kai fizinis kūnas „atjungiamas“ nuo centrinės nervų sistemos. Tai ypatingi veiksniai, kurių poveikis žmogaus organizmui yra neišsemiamas. Tokių ypatingų veiksnių visuma gali būti sukuriama tik specialiame įrenginyje – relaksacinės terapijos kameroje (arba kitaip – plūduriavimo terapijos kambaryje). Naujausi moksliniai tyrimai patvirtina faktą, jog minėtas įrenginys yra itin efektyvi priemonė ypatingai atsipalaidavimo būsenai pasiekti, o tuo pačiu fiziniam, protiniam ir emociniam potencialui atstatyti bei traumų, skausmų, priklausomybių ir kai kurių sveikatos sutrikimų produktyviam gydymui užtikrinti. Relaksacinio plūduriavimo procedūra turi daug privalumų. Atsipalaidavimo, kurį jaučia žmogus tokios procedūros metu, beveik neįmanoma pasiekti kokiu nors kitu būdu. Plūduriavimo metu atsipalaiduoja visi kūno raumenys, todėl į kraują patenka daug vadinamųjų „laimės hormonų“ – endorfinų, o streso hormono kortizono lygis gerokai sumažėja. Plūduriavimo procedūra atpalaiduoja visus raumenis, todėl numalšinamas stresas, skausmas po traumų, depresija, o taip pat ši procedūra pakeičia pilną masažo seansą. Be to, plūduriavimo valanda atstoja aštuonias valandas miego. Plūduriavimas sudaro galimybę kiekvienam žmogui lengvai ir paprastai, be pastangų panirti į giliausio atsipalaidavimo – fizinio, protinio ir emocinio – būseną. Daugelis išmoksta pasinėrimo į giliausio atsipalaidavimo būseną meistriškumo per kelias minutes po to, kai įeina į Relaksacinę kamerą. Tokio greito ir gilaus relaksacijos laipsnio praktiškai neįmanoma pasiekti nei vienu kitu žinomu būdu, net miege. Norint pasiekti tokį rezultatą klasikinės meditacijos metodais, reikia daugelio metų nuolatinių pratybų. Relaksacinės kameros aplinka, norint pasiekti ir palaikyti relaksaciją, su niekuo nepalyginama. Šiuo metu plūduriavimas laikomas labiausiai atpalaiduojančia procedūra pasaulyje . Plūduriavimas ypatingai aktualus:

  esant būtinumui greitai atstatyti jėgas;

  kai darbas ir gyvenimo būdas susiję su nuolatine įtampa;

  atveriant ir maksimaliai realizuojant potencialias galimybes;

  ruošiant ir reabilituojant profesionalius sportininkus;

  norint gauti maksimalų fitneso užsiėmimų efektą;

  esant skausmams, gydant atraminį – judėjimo, nervų, širdies kraujagyslių ir imunines

  sistemas, reabilitacijoje po ligų, traumų ir t.t.;

  organizmo atjauninimui;

  norint natūraliai atsikratyti kenksmingų įpročių ir priklausomybių;

  kai užsiimama greituoju mokymu, ieškant ir priimant sudėtingus sprendimus;

  užsiimant joga, medituojant;

  Unikalus atsipalaidavimas ir poilsis.

   Šią unikalią procedūrą galite išbandyti Vilniuje, Relaksaciniame centre La vita. Daugiau informacijos www.la-vita.lt arba www.relaksacija.lt

  Komentaras

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *