Skip to content

Prieinamos dantų protezų kainos

  protezavimas

  Sveiki dantys bei graži šypsena – svarbūs dalykai kiekvienam žmogui, nesvarbu ar jis yra jaunas, ar vyresnio amžiaus. Visi norime atrodyti gražiai, estetiškai. Gražūs ir sveiki dantys prie to labai prisideda. Odontologai nuolat primena, kad jeigu norite išsaugoti sveikus bei puikiai atrodančius dantis, turite juos kruopščiai prižiūrėti, naudoti kokybišką dantų pastą be dirbtinių priedų, dantų siūlą; reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną, kurios metu nuo dantų pašalinamos įvairios apnašos ir pan.

  Visa tai, žinoma, labai svarbu, tačiau kartais net ir puiki priežiūra nepadeda išsaugoti dantų (tam tikrų ligų, traumų atveju). Tuomet vienintelis išsigelbėjimas – dantų protezavimas, kurio dėka pacientai vėl gali džiaugtis sveikais bei gražiais dantimis ir nesigėdydami plačiai šypsotis, nevaržomai juoktis bei džiaugtis gyvenimu.

  Dantų protezavimas – procedūra, kurios metu atkuriami dantys, kurių pacientai dėl vienokių ar kitokių priežasčių neteko. Tai gali atsitikti dėl įvairių ligų, traumų, kai dantis pažeidžia ėduonis arba jie nudyla. Protezavimas padeda tuomet, kai dėl minėtų priežasčių dantų negalima plombuoti.

  Nesusklysime sakydami, kad turbūt aktualiausias klausimas daugumai žmonių yra dantų protezų kainos.  Ne paslaptis, jog ši procedūra yra pakankamai brangi, todėl ne visi pacientai gali sau leisti sumokėti visą sumą iš karto. Tokiu atveju suteikiama galimybė gauti lizingą ir už dantų protezavimo paslaugas sumokėti pasiskolintais pinigais.  Žinoma, dantų protezų kainos priklauso nuo protezų tipo, kiek dantų reikia protezuoti ir pan. Konkrečią sumą sužinosite tik po odontologo apžiūros, kurios metu jis įvertins jūsų dantų būklę, nuspręs, kokie protezai jums būtų tinkamiausi.

  Kalbant apie dantų protezų rūšis, jie skirstomi į neišimamus bei išimamus protezus. Neišimami protezai skirstomi į laminates (venyrus) ir vainikėlius.

  Laminatės arba venyrai yra tinkamiausi norint atkurti dantų spalvą (jeigu jie nusitrynę), atitaisyti nuskeltus dantis, netaisyklingą dantų padėtį. Tai yra apdailos plokštelės, padengiančios priekinį danties paviršių. Taigi laminatės padeda turėti natūraliai atrodančius bei estetiškai gražius dantis. Šie dantų protezai yra saugūs, nesukelia jokių šalutinių poveikių, nes yra labai puikiai suderinamos su dantų audiniais. Be to, ant jų kaupiasi mažiau apnašų.

  Kita neišimamų protezų rūšis yra vainikėliai, kitaip dar vadinami karūnėlėmis. Jie gaminami iš plastmasės arba lieto metalo. Nuo to ir priklauso dantų protezų kainos: jeigu rinksitės metalinį vainikėlį, sumokėsite kur kas mažiau nei pasirinkę metalinį. Tačiau metalinis vainikėlis, žinoma, yra patikimesnis bei ilgaamžiškesnis. Tad geriau vieną kartą sumokėti daugiau ir džiaugtis ilgalaikiu rezultatu nei po kiek laiko vėl dėti naujus protezus.

  Nepamirškite, jog dantų protezavimas – ilgalaikė investicija, leidžianti vėl džiaugtis sveikais bei gražiais dantimis ir nevaržomai šypsotis. Dantų protezų kainos nėra mažos, tačiau investuoti į save tikrai verta.

   

  PROFESIONALUS DANTŲ PROTEZAVIMAS: http://rbpp.lt/dantu-protezavimo-kaina/

  1 thought on “Prieinamos dantų protezų kainos”

  Komentaras

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *