Skip to content

Gydo skintos gėlės

   

  Tikriausiai pastebėjote, kaip keičiasi nuotaika, kai namus papuošia puokštė gėlių. Pasirodo, augdamos gėlės kaupia teigiamą energiją, o kai žiedas nuskinamas, jis šią energiją skleidžia į aplinką, tuo pat metu sugerdamas neigiamą. Gėlės kol auga, kaupia energiją, o nuskynus vos prasiskleidusį žiedą, jis iš karto pradeda šią energiją atiduoti, skleisti į aplinką, ir daro tai, kol nenuvysta. Floroterapija – gydymasis skintomis gėlėmis – tai ne tik pats gražiausias, bet ir labiausiai užburiantis gydymosi būdas.

  Jau pats bendravimas su gėlėmis yra naudingas. Žmogus jaučia malonumą gėles regėdamas, uostydamas, lytėdamas. Jis tarsi sugeria visą energiją: augalų, taip pat žemės, kurioje jie auga, bei rankų, kurios juos skina ir merkia į vazą. Savo energetiką turi ir kiekvienas augalas. Taigi, tik patyręs specialistas gali nustatyti, koks būtent augalas reikalingas žmogui vienu ar kitu atveju. Bet yra ir bendros taisyklės, kuriomis galima pasinaudoti taikant savigydą.

  Gydytis visada pradedama nuo nuskinto pradėjusio skleistis žiedo. Netgi vienintelis besiskleidžiantis žiedas gali būti tas raktas, kuris atrakins duris į žmogaus energetinį lauką. Todėl būtina žinoti kai kurias bendravimo su gėlėmis taisykles.

  Nerekomenduojama skintų laikyti gėlių miegamajame. Išimtis gali būti tik tada, kai jomis gydomasi. Siekiant gydomojo poveikio, gėles nuo žmogaus reikia statyti metro atstumu ir taip, kad ligonis jas nuolatos matytų, netgi tada, kai į jas nežiūri. Vystančias gėles iš karto reikia pakeisti šviežiomis.

  Manoma, kad šalti gėlių spalvų atspalviai yra susieti su galvos, o šilti – su kūno energija. Todėl darant puokštę reikia atminti, kad: balti žiedai padeda įveikti psichoemocines problemas; geltoni ir margaspalviai – infekcines ligas; raudoni – vidaus organų ligas.

  Galite ir sau pasidaryti gydomąją puokštę. Jeigu esate prislėgtos būsenos, pirmiausia pasirinkite dominuojančią baltą spalvą. Kai nuotaika šiek tiek pagerės, nueikite į gėlių parduotuvę ir įsigilinkite, kokie atspalviai jus labiausiai traukia. Jeigu jus traukia šaltos spalvos, vadinasi, sveikstate. O jeigu akį traukia skaisčiai raudonos spalvos rožės, reikėtų susimąstyti ir nusipirkti baltų lelijų arba chrizantemų.

  Komentaras

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *