Skip to content

Sloga. Gydykimės namuose

  Sloga – viena nemaloniausių ir dažniausiai pasitaikančių ligų. Įpusėjus rudeniui padidėja vienkartinių nosinaičių pardavimų apimtys, kadangi esant permainingam orui daugelis mūsų peršąla ir sloga kaipmat užgula nosį. Jei nenorite iškart griebtis vaistų, gydykitės naminėmis priemonėmis, kurios, anot mūsų senolių, veiksmingai išgydys slogą.

  • Jei sloga jums ką tik prasidėjo, tuomet sustabdyti ją, greičiau įveikti ar sumažinti išskyras iš nosies padės lygiomis dalimis sumaišyta džiovintų gysločių lapai, liepų lapelių ir mėtų lapelių arbata.
  • Ką tik išspaustas morkų sultis sumaišykite su tokiu pat kiekiu vandens ir lašinkite po 3 lašus į kiekvieną šnervę 4 kartus per dieną.
  • Sloga pasitrauks greičiau, jei išbandysite tokį metodą: paimkite 2 ar 3 svogūno galvutes ir lėtai jas tarkuokite, nesisaugodami aštraus kvapo. Stenkitės ištverti bent 5 minutes.
  • Smulkia trintuve sutarkuokite pusę svogūno ir gautą tyrelę užpilkite tokiu pat kiekiu aliejaus. Uždenkite indą ir palikite 6 – 8 valandoms. Po to nukoškite aliejų ir tepkite nosies gleivinę.

  Komentaras

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *