Skip to content

Kaip išvengti prostatos sutrikimų?

  Dauguma vyrų, kuriems virš keturiasdešimt, neišvengia priešinės liaukos ligų (prostatito). Tačiau jeigu jie labiau rūpintųsi savimi, šios prostatos sutrikimai juos aplenktų ir netektų su jais susidurti. Taigi, žinokite, vyrai, jog niekada nevėlu susigriebti pradėti sveikai gyventi ir taip apsaugoti save nuo nemalonių sveikatos sutrikimų.

  Norėdami išvengti su prostata susijusių problemų, reikėtų keisti daugumą nelabai gerų įpročių ir gyvenimo būdą. Visų pirma ir daugumai vyrų tikriausiai sunkiausia yra atsikratyti žalingų įpročių – rūkymo bei alkoholio. Taip sumažinsite riziką susirgti ne tik priešinės liaukos, bet ir širdies ligomis, vėžiu ir kitomis. Taip pat reikėtų atsisakyti aštrių patiekalų, daug angliavandenių turinčio maisto bei labai saikingai vartoti kofeino turinčius gėrimus. Taip pat stenkitės vengti streso, kuris sukelia daugybę negalavimų. Saugokitės peršalimo ir lytiškai plintančių ligų.

  Žinoma, jeigu vyras įpratęs būtent šitaip elgtis visą savo gyvenimą, pakeisti įpročius ar jų atsikratyti gali būti labai sunku. Tačiau juk dėl sveikatos reikia daryti viską. O ypač dėl tokių problemų, dėl kurių dauguma vyriškosios lyties atstovų gėdijasi kreiptis į gydytojus.

  Jeigu sunku atsikratyti senų įpročių, stenkitės bent įgyti naujus. Tapkite fiziškai aktyvesnis, pradėkite mankštintis, saikingai sportuoti. Gyvenkite reguliarų ir saugų lytinį gyvenimą su pastovia partnere. Taip pat bent šiek tiek pakeiskite mitybos įpročius. Į savo valgiaraštį įtraukite kuo daugiau vaisių, daržovių, sojos gaminių ir valgykite kuo daugiau baltyminio maisto.

  Tačiau jei vis dėlto neišvengėte prostatos išvešėjimo, nesidrovėkite kreiptis į urologą arba įsigykite reikiamų vaistų.

  14 thoughts on “Kaip išvengti prostatos sutrikimų?”

  1. Na ka jau padarysi su amziumi musu prostata silpneja :(. Bet mes galima sau padeti! Reikia eiti tikrintis pas gydytojus del prostatos bedu. Negalime i tai ziureti abejingai. Prostatos sutrikimas ankstyvoje stadijoje yra lengvai pasalinamas. Man gydytojas rekomendavo prostamol uno, kad sustiprinciau savo prostata.

  2. Mano vyras taip pat vartojo Prostamol uno. Šis preparatas padėjo pamiršti skausmus pilvo apačioje, nemalonų deginimą ir nevalingą šlapinimąsi.

  3. O mano vyras tikras šaunuolis. Aš jam profilaktiškai nupirkau Prostamolio ir jis nesispyriodamas jį geria. Todėl mes jokių problemikių dėl prostatos neturime. Esu girdėjusi, kad Prostamolis daug ką nuo prostatos operacijų išgelbėjo.

  4. Mano vyras tai neišvengė prostatos išvešėjimo:( Kadangi profilaktiškai Prostamolio nevartojo, dabar geria, kad tą išvešėjimą nelemtą gydytųsi. Smagu tik tai, kad tas preparatas tikrai padeda, tad, tikiuosi, viskas bus gerai.

  5. Ne juokas čia…Net jei ir sveikai gyveni, negali būt tikras,kad ten neišviešės. Moliūgų sėklos nebepadės. Prostamolis irgi iš augalinio ekstrakto pagamintas.Gerai veikia, tik pagert teks ilgėliau,kad rezultatas pasijustų.Geriau laiku susirūpint reikia.

  6. Kiek man teko domėtis, tai Prostamolyje yra sabalpalmiu ekstrakto, tai nera sintetinis vaistas. Ir stebuklingas jis tikrai nėra, tiesiog jis veikia ten, kur reikia. Mažina prostatos paburkimą, o jai mažėjant mažiau spaudžiami šlapimkanaliai, todėl ir šlapimo srovė ima stiprėti.

  7. Stebuklu buna,tik vaistu stebuklais niekada nevadinu.Vaistai veiksmingi,duodantys rezultata arba ne.Tai priklauso nuo ligos stadijos,organizmo ir kitu veiksniu.Prostamol uno yra augalinis preparatas,butent skirtas prostatos isviesejimo simptomams salinti.Mano vyras patenkintas,net jam veiksmingas.

  8. Taigi… vyrų sveikatai kenkia labai daug dalykų… rūkymas, nesveika gyvensena, lytinių santykių neturėjimas… mano vyrui taip pat buvo problemų dėl prostatos. Sutriko šlapinimasis, kamavo nemiga, beveik jau depresija buvo išsivysčiusi. Visa lamė, laiku pradėjo Prostamol vartoti. po truputėlį mūsų bėdelės susitvarkė, o į namus pradėjo grįžti įprastas ritmas ir ramybė.

  9. Reiktu darbovietese susirnkimus padaryt ir viesai paskelbti viena savaite prostatos profilaktiskam pasitikrinimui:)Galima visokiu tu budu prigalvoti,kad paskatint vyrus.Savajam jau pakankamai igrisau,tai suvokia,kad tai neisvengiama.Zinau,kad prostamol kisenej ir ramiai isleidziu i darba.

  10. Apie prostatitą turiu pripažinti mažai žinau, o va jau apie gėrybinį prostatos išvešėjimą, tai tiek esu skaičius, kad jau net per daug gal. Buvo mano brangučiui, jetau, net gaila, kaip jis kankinosi. Buvo vasara, tai nei atostogauti nevažiavom, niekur, namie tupėjom, nes visai be nuotaikos sėdėjo. Gal čia ir bėda, kad pradedi šviestis, kai liga užklumpa. Bet kartu mes greitai sutvarkėm tuos negalavimus. Ji išsityrė, daktarė patarė nusipirkti augalinį preparačiuką ir pamažėle nurimo kranelio kapsėjimai. Srovė stipresnė ir deginimo nėra. Prostamolis jam tai gerai suveikė. Svarbu nenusisukti nuo vyrų ir juos palaikyti, o kai viskas aprims, po prostamolio vartojimo, jie jums atsilygins.

  11. Straipsnio pavadinimas – klausimas, kurį uždavinėjom abu su vyru ilgą laiką, kai jam diagnozavo gėrybinį išvešėjimą, bet atsakymo neradom. Man atrodo, kad teoriškai tai gali išvengti tų problemų, bet praktiškai, realiame gyvenime vargu… Nes susideda daugybė veiksnių, daugybė priežasčių. Prostamolis padėjo bent jau grįžti prie normalaus gyvenimo. Ir miegoti ramiai įmanoma, ir skausmu nėra. Tikrai ramiau, kai žinai, kad vartoji preparatą, kuris padeda tą prostatos paburkimą sumažinti ir nuima nemalonius pojūčius.

  12. Ai, geriau jau neuždavinėti sau tokių klausimų ir nesukti galvos. Ką čia filosofuoti. Geriau susigriebti, pakeisti gyvenimo būdą, atsisakyti žalingų įpročių ir gydytis. Tik tai gali padėti. Tegul vartoja Prostamol ir tikrai susitvarkys naktiniai šlapinimaisi, tas diskomfortas. Tik laiko viskam reikia, o iš klausimų jokios naudos – tik galvos sakusmas.

  13. Tai žmogus toks padaras, kad jam vis reikia klausinėti. Knieti žinoti? O kam sveikas gyvenimo būdas padėjo išvengti gėrybinės prostatos hiperplazijos? Yra tokių, kurie maitinosi visą gyvenimą sveikai ir dabar gali tuo pasidžiaugti?

  14. Tokių gal ir nėra. Visi juk pradeda sveikai maitintis dėl tam tikrų priežasčių. Vieniem liga padiktuoja mitybą, kitiems mada. Todėl ir sunku kažką pasakyti. Tokių egzempliorių vargu ar rastum. Tad ir sakau, kad labai sunku išvengti to išvešėjimo. Geriau pasirūpinti, kad jis neatsinaujintų. Pasirodo, kad rizika labai didelė. Vėl vyras vartoja prostamol, nors jau ir viskas suitvarkė. Tad neapsigaukit.

  Komentaras

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *