Skip to content

Jei sutraukė mėšlungis

  Mėšlungis – tai labai smarkaus raumenų sukietėjimo padarinys. Jis atsiranda dėl nevalingo raumenų susitraukimo. Mėšlungio atsiradimo priežastys gali būti įvairios: jį sukelti gali stresas, per didelis fizinis ar protinis krūvis, kontaktas su šaltu vandeniu, staigus temperatūrų pokytis. Dažniausiai mėšlungis pasireiškia blauzdoje ar kojų pirštuose, tačiau jis gali pasireikšti bet kurioje kūno vietoje. Pateiksime keletą patarimų, ką daryti jei kurią nors kūno vietą sutraukia mėšlungis.

   

   

  Kojų pirštų mėšlungis:

  Stipriai masažuokite ir trinkite kojų pirštus, o po to pasivaikščiokite.

  Blauzdų mėšlugis:

  Tvirtai atsiremkite pėda į žemę, pamasažuokite blauzdą, nuprauskite ją labai šiltu dušu ir kumščiu pastuksenkite kojos padą.

  Priekinių šlaunies raumenų mėšlungis:

  Atsistokite ar atsigulkite ant šono, ranka suimkite čiurną ir koją iš nugaros pritraukite prie kūno, o po to ją vėl ištieskite.

  Užpakalinių šlaunies raumenų mėšlungis:

  Ranka suimkite kojos pirštus ir ištieskite koją tuo pat metu ranka švelniai spausdami kelį.

  Dilbio mėšlungis:

  Uždėkte vieną delną ant kito ir plaštakas pasukite taip, kad pirštų galiukai būtų atsukti į krūtinę. Po to vėl atsukite plaštakas atgal ir ištieskite rankas į priekį.

  Žasto mėšlungis:

  Suspauskite abiejų rankų kumščius. Po to krūtinės aukštyje stipriai spauskite delnus vieną į kitą.

  • Dažniausiai mėšlungis „puola“ vasaros pabaigoje ir rudens pradžioje, todėl patartina įsigyti ir su savimi turėti magnio tablečių ir užėjus mėšlungiui dvi tabletes sukramtyti. Magnis atpalaiduoja raumenis. Taip pat atsipalaiduoti padės ir pirtis arba šiltas dušas.

  2 thoughts on “Jei sutraukė mėšlungis”

  1. niekas nepasako, kad yra labai patikima priemone, kai koja sutraukia meslungis.Tai yra pirma pagalba- reikia isgerti stikline suraus vandens.Zinoma, tai nemelonu, bet padeda, meslungis po keliu minuciu praeina.Tai daug kartu isbandytas budas

  2. jei traukia mėšlungis, jūsų organizmui trūksta mikroelemento magnio. O tam, kad atsikratyti daugelio negalavimų, reikia vartoti biologiškai aktyvius papildus.Jie padės jums būti sveikesniems ir žvalesniems.Maistas, kurį mes valgome kasdien, yra nepilnavertis biologiškai aktyvių medžiagų atžvilgiu.

  Komentaras

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *