Skip to content

Populiariausios dietos

  Tapkite plonesni! Šis devizas tapo labai populiarus dabar. Daugybė knygų, pramoginių laidų, žurnalai kalba apie dietas. Ar jos geros ar blogos? Ar efektyvios? Kokią turiu parinkti aš? Mes siūlome Jums 10 populiariausių dietų surinktų iš viso pasaulio.

  Dieta nr. 10 – "Rozmarino Conley Klubo ir Šlaunies Dieta". Tai sveika dieta mažam riebalingumui. Vaisiai, daržovės, krakmolingas maistas ir mažesni riebalingo pieno kiekiai yra šios dietos esmė. Rosemary Conley taip pat skatina pratimą, kuris daro jos dietą unikalią ir efektyvią.

  Priedai yra 9-ojoje vietoje. Atrodo labai paprasta nusipirkti produktą, kuris teigia "sudeginsiąs riebalus", "pakels jūsų medžiagų apykaitą", "pagalba suvalganti jūsų apetitą"… Perskaitykite rūpestingai, ką jie teigia ir garantuoja, ir jūs įsitikinsite, kad iš tikrųjų yra per gerai, kad būtų tiesa. Be to, šie produktai yra labai nesveika ir užuot veikiantys jūs jaustis geriau, gali tiktai pabloginti situaciją.

  Kitos dietos rūšys…

  "Mažas kiekis riebalų" dieta yra aštunta. Ji paprasta tuo, kad visi riebūs produktai yra griežtai apriboti. Jei jūs negalite gyventi be šokolado, traškučių, keptų bulvyčių, sūrio, majonezo ir kitų riebių produktų – ši jums netinkama.

  7-oji yra "Žmonių besirūpinančių savo svoriu" dieta. Ji yra pagrįsta balų sistema. Kiekvienas valgis turi atitinkamus balus, ir jūs turite suvalgyti tik tam tikrą "balų" kiekį per dieną. Balų kiekis priklauso nuo svorio, kurį norite prarasti. "Žmonės besirūpinantys savo svoriu" yra gana sveika dieta, bet būkite pasiruošę jausti alkį.

  Dieta, ideali figūra Šešta populiari dieta yra maisto derinimas. Tam tikros maisto rūšys neturi būti valgomos to paties valgio metu. Labai sunku sukombinuoti tuos valgius todėl, kad šios dietos sunku laikytis. Be to, ji nėra 100% sveika.

  Penktąją vietą užima detoksikacinės dietos. Organiniai vaisiai, daržovės, sultys, vaistažolių arbatos, ryžiai ir daugybė vandens turi būti jūsų porcija. Jis neabejotinai patenkins jūsų alkį, bet gali paveikti jūsų sveikatą į blogąją pusę.

  Maisto pakaitalai yra ketvirtoje vietoje. Teorija tame, kad reikalinga pakeisti du valgius per dieną, kad apribotumėte savo visų kalorijų suvartojimą ir prarastumėte svorį. Dieta nesunki, kadangi šiuo būdu jūsų alkis yra patenkinamas, beto neturite kreipti per didelio dėmesio į tai, ką valgote. Tačiau ši dieta nėra labai sveika.

  GI dieta yra trečia. Sunku suprasti, kodėl ši dieta yra tokia populiari, kadangi ji yra nepaprastai nesveika, jos sunku laikytis, kadangi beveik visada jausite alkį ir ši dieta labai brangi, nes būtina naudoti daug priedų. Žinoma, prarandate svorio labai greitai, bet tik sustabdžius dietą, svoris didėja dar greičiau nei anksčiau.

  Antroji dieta – Atkinsono dieta. Ši dieta smarkiai varžo tokių produktų kaip duona, bulvės, ryžiai, šokoladas, javai, cukrus vartojimą, t.y. produktų, kurie turi daugiau angliavandenių. Vietoj to jūs turite valgyti mėsą, sūrį, žuvį, sviestą, kiaušinius ir kitą daug baltymų turinti maistą.

  Populiariausia dieta

  Populiariausia dieta – "Sumažinti pasaulį". Laikydamiesi šios dietos turite balansuoti tarp žalių dienų, kai valgote vaisius ir daržoves ir normaliosios dienos, kai valgote įprastus produktus. Šios dietos gana paprasta laikytis ir ji gana sveika.

  Autorių komentaras: pati geriausia pasaulyje dieta yra sveika gyvensena 😉

  3 thoughts on “Populiariausios dietos”

  1. Prašau nurodyti kur surasti, ar parašykite apie ,,sumažinti pasaulį”, O gal turite dietą ,,sumažinti apetitą”?

  2. dietu sumazinti apetita nelabai yra,o jei ir yra, nemanau, kad jos veikia. Jei nori suliekneti,mano nuomone,pirma turetum pradeti valgyti daugiau vaisiu, darzoviu, neuzkandziauti.. beje, populiarus budas yra nevalgyti nuo 18 valandos ir pamirsk apie saldumynus,traskucius ir riebu maista. Na,man pavyko. O tau sekmes…

  3. Si dieta man labai padejo ir as jos laikygamasi numeciau net 30 kilogramu, nes priestai negalejau i save ziureti kai sveriau 61kg, si dieta labai veiksminga ir patarciau jos laikyis vioms norincioms suliekneti. sios dietos deka as galiu itiplti i betkokius drabuzius. aciu.

  Komentaras

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *