Skip to content

SK Impex Service Center, filialas, UAB


  Thumbnail for the listing's main image
  Kontaktinė informacija
  Rašyti el. laišką: SK Impex Service Center, filialas, UAB
  (41) 427211 faksas: (41) 427211
  Visit Website
  Daugiau informacijos
  Darbo laikas: I-V 8.30-17.30

  Uždaroji akcinė bendrovė "SK Impex Service Center" įkurta 1995 metais gegužės 15 d. 2008 – 2011 metais į bendrovę įsiliejo dar dvi kompanijos: UAB "Sundora" ir UAB "Sundoros veterinarija". Pagrindinės bendrovės veiklos sritys: Prekyba odontologijos medžiagomis ir įrengimais. Garantinis ir pogarantinis įrangos remontas. Prekyba endoprotezais bei medicinos įranga. Medicinos įrangos techninė priežiūra. Prekyba veterinariniais vaistais, vakcinomis, pašarų papildais ir biocidais. Atstovaujame JAV kompanijas: ''ZIMMER '' (kelio, klubo, peties endoprotezai, traumatologiniai implantai, stuburo implantuojami fiksatoriai),
  '' CONMED LINVATEC'' ( vienas iš pasaulio lyderių endoskopinės vaizdo įrangos, artroskopinių instrumentų ir implantų tiekimo srityje ), Vokietijos kompanijas: ''SIRONA'' , ''HERAEUS'', ''DENTAURUM'', '' KaVo DENTAL'', ''HAMMACHER'', ''C.HAFNER'' (odontologijos medžiagos ir įrengimai).
  MISIJA
  Tiekti įmonės klientams tik aukščiausios kokybės medicininę įrangą bei medžiagas, užtikrinti savalaikį ir nepriekaištingą servisą, suburti aukštos kvalifikacijos specialistų komandą ir sukurti jiems puikias darbo sąlygas.
  VIZIJA
  Būti odontologijos ir medicininės paskirties gaminių prekybos lyderiu, geriausiai tenkinančiu klientų poreikius ir skatinančiu sėkmingą jų verslo plėtrą.
  VERTYBĖS
  Profesionalumas, novatoriškumas, sąžiningumas, pagarba klientui, etiška veikla.

   Jei radote netikslumų pateiktoje informacijoje, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu:
   info [eta] sveikata24.lt.
   Nuoširdžiai dėkojame.