Kauno Šilainių poliklinika, VšĮ


  Thumbnail for the listing's main image
  Kontaktinė informacija
  Rašyti el. laišką: Kauno Šilainių poliklinika, VšĮ
  (37) 377771;(697) 08888 faksas: (37) 301601
  Visit Website
  Daugiau informacijos
  Darbo laikas: I-V 7.30-20.00, VI 8.00-13.00
  Vadovas: Vidmantas Obelienius, Vyr. gyd.
  Įmonės kodas: 135047555
  Sąsk. nr.: LT80 7044 0600 0332 6049
  Bankas: AB SEB bankas

  VšĮ Kauno Šilainių poliklinika yra didžiausia poliklinika Kauno mieste, aptarnaujanti daugiau nei 70 tūkst. pacientų. Poliklinika turi du nutolusius padalinius – Aleksoto kliniką ir Romainių ambulatoriją. Poliklinika teikia pirminės (šeimos gydytojų, vaikų ligų, vidaus ligų gydytojų ir kt.) bei antrinės (gydytojų specialistų – konsultantų ir diagnostines) asmens sveikatos priežiūros paslaugas.
  2009 m. poliklinika gavo kokybės vadybos sistemos sertifikatą pagal naujus LST EN ISO 9001:2008 standarto reikalavimus.
  Plėsdama ambulatorinių paslaugų spektrą, 2009 m. poliklinika atidarė Stuburo ir sąnarių ligų diagnostikos, gydymo ir reabilitacijos centrą, kuriame teikiamos kokybiškos kompleksinės paslaugos pacientams, sergantiems stuburo ir sąnarių ligomis: reumatologo, chirurgo, neurologo, reabilitologo, radiologo konsultacijos, diagnostiniai tyrimai (stuburo ir sąnarių magnetinio rezonanso tyrimas, sąnarių echoskopija, ultragarsinis kojų kraujagyslių tyrimas, kaulų mineralų tankio tyrimas), ambulatorinė reabilitacija ir gydymas vandeniu (gydomoji mankšta baseine, povandeninis masažas ir t.t.).
  2010 m. poliklinikoje atidarytas Mitybos ir svorio reguliavimo centras, kuriame teikiamos kokybiškos kompleksinės paslaugos: dietologo, mitybos specialisto, psichologo, kineziterapeuto, endokrinologo, chirurgo konsultacijos, kūno sudėties ir riebalų pasiskirstymo analizės tyrimai, valgymo sutrikimų gydymas, individualaus maitinimo plano sudarymas, kineziterapija, hidroterapijos procedūros, psichoterapijos užsiėmimai, nutukimo gydymo operacijų atlikimas, terapinė joga.
  Poliklinikos Diagnostikos centre atliekami rentgenologiniai kaulų ir sąnarių sistemos, plaučių, inkstų tyrimai, ultragarsiniai pilvo ir dubens organų, inkstų, širdies, skydliaukės, krūtų, stambiųjų sąnarių ir kraujagyslių, minkštųjų audinių, vaisiaus tyrimai, endoskopiniai tyrimai, kompiuterizuoti širdies veiklos ir kvėpavimo funkcijos tyrimai. Naudojant Doplerio ultragarsinį tyrimą ir spalvinį kodavimą nustatomi įvairūs širdies kraujotakos rodikliai, širdies veikla, kraujo tėkmės greitis ir kryptis, širdies vožtuvų ir kraujagyslių susiaurėjimas ar išsiplėtimas, širdies ydos, stambiųjų kraujagyslių trombai.
  Darbas poliklinikoje organizuojamas taip, kad pacientas būtų ištirtas ir konsultuotas vietoje, nesiunčiamas papildomiems tyrimams į kitas įstaigas, o į ligoninių stacionarus ir tretinio lygio įstaigas vyktų tik sudėtingiems tyrimams, konsultacijoms, stacionariniam gydymui.

   Jei radote netikslumų pateiktoje informacijoje, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu:
   info [eta] sveikata24.lt.
   Nuoširdžiai dėkojame.