Sulčių išspaudos stiprina organizmą

Įvairių sulčių išspaudos padeda palaikyti gerą sveikatą, stiprina organizmą.
Išspaudų galima pasiruošti ir iš vaisių bei daržovių, ir iš vaistingųjų augalų. Išspaudas galima vartoti nuolat, ne tik valant druskas iš organizmo. Ypač tuomet, jeigu organizmui būtinas atsinaujinimas, jis kenčia nuo kažkokių lėtinių negalavimų. Juos galima šalinti vartojant išspaudas.

Pirmiausiai jos veikia kaip serbentai- sugeria visus toksinus, trukdydamos jiems susiliesti su skrandžio bei žarnyno gleivinėmis ir per jas patekti į kraują. Išspaudas – augalinius serbentus – kaip organizmo valymo priemonę galima naudoti pakankamai ilgai ir bet kuriuo organizmo valymo etapu. Jos betarpiškai veikia skrandį ir dvylikapirštę žarną, nuodugniai juos išvalo. Tai yra susiurbia iš skrandžio žarnyno sienelių jose susikaupusius toksinus, nuodus, kancerogenines medžiagas, laisvuosius radikalus bei sunkiųjų metalų druskas – visus tuos elementus, kurie spartina mūsų organizmo senėjimą.
Sergant cukriniu diabetu, galima vartoti kiaulpienės, cikorijos, garstyčių arba svėrių išspaudas. Naudingos ir epušės arba tuopos lapų, mėlynės lapų, citrinvyčio ar sidabražolės išspaudos.

Paskelbta Bendri sveikatos patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.