Skip to content

Pasirūpinkite, kad Kalėdų dovanos padėtų išsaugoti brangių žmonių sveikatą

  Kaledos (2)

  Atrodo, jog kiekvienais metais išrinkti kalėdines dovanas vis sunkiau: vienus daiktus jau esame dovanoję, o kitų artimiesiems ir taip nestinga… Visgi, sveikatos nei vienam iš mūsų nebus per daug ─ nors tiesiogiai jos padovanoti neįmanoma, išrinkę tinkamas kalėdines dovanas šeimai, galime prisidėti prie jos stiprinimo ir išsaugojimo. Ką tuomet vertėtų padovanoti?

  Šiaurietiško ėjimo lazdos. Aktyvus judėjimas yra vienas pagrindinių būdų užtikrinti puikią savijautą ir gerą sveikatą, tačiau ne kiekvienas iš mūsų atranda motyvacijos sportui. Jei tą patį galėtumėte pasakyti ir apie savo artimuosius, nesuklysite jiems padovanoję vaikščiojimo lazdas. Tai tiesiog puiki kalėdinė dovana šeimai! Toks užsiėmimas bus paprastesnis nei treniruotės sporto salėje, tačiau turės daugiau naudos nei įprastas ėjimas, todėl reguliariai vaikščiojant taip pat bus galima pasiekti džiuginančių rezultatų. Ši idėja skirta bet kokio amžiaus žmonėms, tiks net kaip kalėdinė dovana vaikams ─ pagalvokite, kuriems artimiesiems labiausiai reikėtų pajudėti!

  Kraujo spaudimo matuokliai. Norint apsisaugoti nuo rimtesnių problemų ir ligų, labai svarbu nuolat patiems stebėti savo sveikatos būklę ─ dažniausiai ją išduoda mūsų savijauta, tačiau kartais prireikia ir papildomų prietaisų. Būtent jie ir gali tapti puikia kalėdine dovana: jei Jūsų bičiulių namuose nėra kraujospūdžio matuoklio, tikrai vertėtų jį padovanoti! Pasidomėkite ir dėl termometro ─ šiuolaikiniai prietaisai yra kur kas efektyvesni, todėl mūsų temperatūrą gali parodyti ir tiksliau, ir greičiau.

  Aktyvumo apyrankės. Bičiulių, kurie ir taip aktyviai sportuoja, skatinti nebereikia, tačiau galite juos maloniai nustebinti padovanoję rezultatus sekti padedančią aktyvumo apyrankę. Ji leis sekti miego rėžimą, analizuos treniruotes ir skatins siekti aukštesnių tikslų. Tokia kalėdinė dovana gali patikti ir tiems, kurie tik ruošiasi pradėti daugiau judėti ─ tikėtina, jog aktyvumo apyrankė privers juos šiek tiek pasitempti! Daugiau šventinių dovanų idėjų rasite tinklalapyje https://kaledos.lt/.

  Dviračiai treniruokliai. Važiavimas dviračiu teikia daugybę privalumų mūsų sveikatai (geresnis virškinimas, kraujotaka, mažesnė širdies ligų rizika ir t.t.), todėl daugelis mielai renkasi šią transporto priemonę. Visgi, šaltuoju sezonu tenka ieškoti kitų alternatyvų ─ ja gali tapti dviračiai treniruokliai, kurie tilps bet kuriame kambaryje.

  Nors skirtingais kraštovaizdžiais pasimėgauti nepavyks, nauda sveikatai tikrai nebus mažesnė. Ši Kalėdų dovana pradžiugintų ne vieną sporto entuziastą ir maloniai nustebintų tuos, kurie dar tik svajojo sėsti už dviračio vairo.

  Taškinio masažo kilimėliai. Siekiant gyvenimo balanso ir puikios savijautos, aktyviai pajudėjus vertėtų paskirti laiko ir atpalaiduojančiam poilsiui ─ jei manote, kad būtent jo labiausiai trūksta Jūsų artimiesiems, nesuklysite jiems padovanoję taškinio masažo kilimėlį. Akupresūros principu veikiantis kilimėlis padės atsipalaiduoti, sumažins stresą ir kamuojančius skausmus, todėl tokios dovanos gavėjai pajus ženklų sveikatos pagerėjimą. Ši priemonė ypač rekomenduojama tiems, kurie ilgai sėdi ar stovi, tačiau iš tiesų tiks kiekvienam, besirūpinančiam savimi!

  Norėdami, jog Jūsų parinkta Kalėdinė dovana iš tiesų paliktų puikų įspūdį, turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kaip bičiuliai dažniausiai leidžia laisvalaikį ir koks jų požiūris į sveiką gyvenseną. Pasyviems draugams gali prireikti daugiau motyvacijos rūpinantis savo sveikata, tuo tarpu tiems, kurie jau gyvena aktyviai, užteks tik papildomų priemonių, padėsiančių įgyvendinti naujausius savo tikslus.

  Komentaras

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *