Skip to content

Originalūs medaus vartojimo būdai

  Rugsėjis iš tiesų yra tautinis medaus mėnuo. Pradedame jo vartoti vis daugiau ne tik pasigardindamii gyvenimą, bet ir gydydamiesi peršalimo ligas. Medus suteikia jėgų ilgiems mėnesiams, o be to, yra daugybė įvairių būdų, kaip geriau panaudoti medų. Išbandykite!

  •    Pasigaminkite medaus drėkinamąjį kremą. Šiltas medus pilamas į prikaistuvį, kol jis išskaidrėja.  Tuomet reikia nupilti žoleles ir sandariai uždengti. Santykis, kurį jūs norite išgauti, yra vienas valgomasis šaukštas žolelių 8 medaus lašams. Palaikykite  savaitę ir tuomet išmaišykite vieną valgomąjį šaukštą skysčio losjono buteliukuose.

  •    Valgykite jį su ožkos sūriu. Paimkite apskritą riekelę ožkos sūrio, įdėkite į indelį, šlakelį medaus ir sukapokite peiliu graikinių riešutų, užpilkite ant viršaus ir palaikykite 35 laipsnių temperatūroje, kol medus ir sūris suminkštės. Patiekite su ilgu batonu ar krekeriais (kietais nesaldžiais sausainiais).

  •    Gerkite medų. Mes visi ragavome arbatos su šaukšteliu medaus. Tai puikus vaistas nuo gerklės uždegimo, bet jūs galite jo įpilti į  daugelį gėrimų kaip priedą energijai padidinti.

  •     Naudokite medų, jei saulėje nusvilote veidą. Medus yra toks produktas, kuris turi antimikrobinių savybių. Pamėginkite elementarią medaus  vonelę sumaišę mažą kiekį medaus ir du valgomuosius šaukštus šilto vandens. Masažuodamos tepkite savo odą. Arba jūs galite pasigaminti medaus ir agurkų kauką nuo veido nudegimo.

  •    Plaukite įpjautas žaizdas ir nubrozdintas vietas. Medus gali būti puikiai panaudotas kaip antiseptikas.  Dėl daugelio antimikrobinių savybių, medus gali būti naudojamas sužeidimams ir nudegimams gydyti.

  •    Padėkite sau po pagirių. Pamirškite rytais geriamus vaistus nuo skausmo, įdėkite truputį medaus į arbatą arba užtepkite ant riekelės duonos. Meduje yra daug fruktozės, todėl jis pagerins medžiagų apykaitą po alkoholio vartojimo.

  •    Suminkštinkite savo  odą. Medus yra puiki priemonė nuo odos pleiskanojimo. Jūs galite sumaišyti jį su žemės migdolais  ir citrina ir panaudoti kaip namuose pasigamintą veido valymo kaukę nuo sumušimo.  

  •    Suteikite sau energijos. Jaučiatės mieguistas? Užuot gėrę kavos, pasmaguriaukite medaus. Įmaišykite truputį medaus  į arbatos puodelį ir tuojau pasijusite geriau.

  Ir dar. Įsidėmėkite, kad net ir tokį natūralų produktą kaip medus reikia vartoti  su saiku.

  Komentaras

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *