Skip to content

Obuolių actas – ne tik maistui pagardinti

  Obuolių actas – labai naudingas dalykas, kuris padės jums kovojant su nutukimu, esant mazginiam venų išsiplėtimui, skaudant galvą, esant pervargimui ar jaučiant sunkumą kojose bei žvalumui palaikyti. Nustebote? Svarbu, kad dabar jau žinote, jog obuolių actą galite naudoti ne tik maistui paskaninti.

   

   

  • Jeigu jums nustatytas mazginis venų išsiplėtimas, 2 – 3 kartus per parą pažeistas vietas įtrinkite neskiestu obuolių actu.
  • Jei skauda galvą, popierinę servetėlę suvilgykite obuolių acte, pridėkite prie galvos ir apriškite skarele. Po 15 – 20 minučių skausmas praeis.
  • Jei pervargote ir jūsų kūnas tapo sunkus, 2 valgomuosius šaukštus obuolių acto atskieskite dideliu stiklainiu šalto vandens. Šiuo tirpalu masažuojamaisiais judesiais ištrinkite visą kūną ir nuovargis praeis.
  • Jei daug vaikščiojote arba dirbate stovimą darbą ir vakarais jaučiate sunkumą kojose, užpilkite neskiesto obuolių acto ant delnų ir ištrinkite juo kojas. Sunkumą lyg ranka nuims.
  • Kasdien norite būti žvalus ir energingas? Kasryt nubudę 1 valgomąjį šaukštą sumaišykite su 1 arbatiniu šaukšteliu medaus ir stikline kambario temperatūros vandens. Kasdien gerdami šį tirpalą atrasite savyje jėgų naujiems dienos darbams.
  • Jei turite antsvorio ir stengiatės jo atsikratyti, kasdien gerkite tokį mišinį: 2 arbatinius šaukštelius obuolių acto išmaišykite stiklinėje vandens ir 3 – 4 kartus per dieną po valgio išgerkite. Pastebėsite pokyčius po 2 mėnesių, o veiksmingą ilgalaikį poveikį – po 2 – ejų metų. 

  Komentaras

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *