Skip to content

Masažas bus dar malonesnis, jei…

  masazas

  Vienas daugiausiai puikių atsiliepimų sulaukiančių procesų, kuriuo galime pasimėgauti kiekvienas iš mūsų, yra masažas. Tūkstančius metų masažas buvo laikomas ypatingu reiškiniu: jo metu aplanko patys geriausi jausmai – atsipalaidavimas, ramybė, o po seanso – užplūsta energija ir džiaugsmas gyventi. Bėgant metams, keitėsi masažo technikos bei pagalbinės priemonės, na, o šiandien turime kaip niekada puikias galimybes maksimaliai lepintis šiuo procesu. Tad, ko svarbu nepamiršti, kad ši patirtis būtų pati geriausia?

  Skirkite pakankamai laiko

  Masažas – procesas, kuriam reikia atrasti laiko. Neverta net ir pradėti, jei turite vos keliolika minučių. Tad masažo seansą planuokite tuomet, kai tiek jūs, tiek masažą atliksiantis žmogus turėsite bent kelias valandas – tik tuomet aplankys visiškas atsipalaidavimas bei patys geriausi pojūčiai.

  Tinkama aplinka

  Negailėkite ir laiko bei pastangų tam, kad sukurtumėte tinkamą aplinką: tebūnie patalynė pati švelniausia, ore sklandantys aromatai – patys gardžiausi, o muzika – labiausiai patinkanti. Visa tai padės greičiau atsipalaiduoti ir patirti maksimalų malonumą. Svarbi yra ir kambario temperatūra: neišvėdinkite jo per daug, maloni šiluma suteiks jaukumo ir taip pat padės greičiau atsipalaiduoti. 

  Ypač svarbios masažo metu naudojamos priemonės

  Labai svarbios yra ir masažo metu naudojamos priemonės – jos ne tik palengvins procesą masažuojančiam asmeniui, bet ir tam, kuriam šis procesas bus atliekamas suteiks, maksimalų malonumą. Gera žinia ta. kad masažui skirtų priemonių pasirinkimas šiandien yra tikrai didelis, tad rasite, iš ko pasirinkti. Aptarkime populiariausius pasirinkimus:

  • Masažo kremai

  Masažo kremai pasižymi ypač tiršta konsistencija, todėl, lyginant su kitomis  priemonėmis – aliejais ar losjonais, ne taip greitai įsigeria į odą. Renkantis svarbu atkreipti dėmesį į tai, kam skirta – moteriškai ar vyriškai odai. Taip pat svarbu įvertinti, kokiomis medžiagomis yra praturtintas gaminys – dažniausiai naudojami eteriniai aliejai, kurie ramina, drėkina, minkština odą, garantuoja slydimo pojūtį. Taip pat galima rasti ir vitaminais praturtintų masažo kremų, kurie ypač intensyviai puoselėja odą. Aromatų įvairovė yra labai didelė, ypač populiarus levandų kvapas – puikiai atpalaiduoja, ramina. 

  • Masažo aliejai

  Masažo aliejai šiandien yra ypač populiarus pasirinkimas dėl ypač lengvo slydimo bei įsigėrimo į odą, be to, juos panaudojus, oda lieka ypač švelni, glotni, maloniai sudrėkinta. Renkantis masažo aliejų, taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokiai odai – moteriškai ar vyriškai jis yra skirtas. Norintys maksimalaus komforto, turėtų rinktis masažo aliejus be sintetinių dažiklių ir kvapiklių, turintieji ypač jautrią odą – masažo aliejų, skirtą jautriai odai. Aromatų įvairovė – taip pat labai plati: nuo svajingų gėlių, iki gaivaus vandenyno brizo; nuo energijos suteikiančių vaisių aromato iki subtilų prieskonių natų.

  • Masažo aliejai su feromonais 

  Norintiems ypatingo pasirinkimo, puikiai tiks masažo aliejai su feromonais – ne tik sužavės kerinčiais aromatais, bet ir įaudrins dar stipriau.

  • Masažo geliai

  Masažo geliai – ypač lengvos konsistencijos, todėl ne tik puikiai įsigeria, bet ir užtikrina malonų slydimo jausmą, puikiai tinka tiems, kas dar tik ruošiasi atlikti pirmąjį masažą savo gyvenime. Ypač platus aromatų pasirinkimas – vaisų, gėlių, prieskonių. 

  • Masažo losjonai

  Kaip ir gelia, losjonai yra lengvos konsistencijos, todėl puikiai įsigeria ir tinka pradedantiesiems. Dažniausiai praturtinti įvairių augalų ekstraktais, švelniai puoselėjančiais odą.

  • Masažiniai lubrikantaiMasažiniai lubrikantai – idealus pasirinkimas vertinantiems praktiškumą – šią priemonę galima naudoti tiek kaip lubrikantą; tiek kaip gelį. Papildo natūralią drėgmę, ramina ir puoselėja odą. Daugiau apie priemones tobulam masažui, sužinosite užsukę į https://www.cupid.lt/masazui.html.

  Komentaras

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *