Skip to content

Kodėl automobilį pravartu pakeisti į dviratį?

  dviratis-automobilis

  Šiais laikais, kai vis daugiau dėmesio skiriama aplinkosaugai, sveikai gyvensenai ir fiziniam aktyvumui, nieko stebėtino, jog miesto gatvėse pastebime ženkliai išaugusį dviratininkų skaičių. Tačiau ar kada susimąstėte, jog šis keliavimo būdas toks patogus, jog net galėtų pakeisti automobilius? Jei apie tai nepagalvojote, ne vienas tai padarė už Jus ─ susipažinkite su pagrindiniais dviračių privalumais ir galbūt ir Jūs tapsite šios transporto priemonės aistruoliu. Kuo dviračiai pranašesni už automobilius?

  Mažesnės investicijos. Tikriausiai nenustebinsime pasakydami, jog dviračiai kainuoja kur kas mažiau nei automobiliai ─ net jei palygintume brangiausius jų modelius, jų kaina vis tiek būtų kelis kartus mažesnė. Be to, gerą dviratį kartais pavyksta nusipirkti ir akcijos metu, tuo tarpu kokybiško automobilio tenka paieškoti kur kas ilgiau ─ nebent esate pasiruošę keliauti tiesiai į saloną. Didelis dviračių ir jų priedų internetinėje parduotuvėje Pigu.lt (https://pigu.lt/lt/dviraciai).

  Pigesnė eksploatacija. Dviračiai nereikalauja degalų, jiems nereikia draudimo, jų mechanizmai kur kas paprastesni, todėl ir remonto išlaidos nepriverčia plačiai atverti piniginės… Šį sąrašą dar tikrai turėtume kuo papildyti, tačiau faktas vienas ─ dviračiai yra viena ekonomiškiausių transporto priemonių, todėl surasti konkurentų šiuo atveju tikrai būtų labai sunku.

  Kelionės, draugiškos aplinkai. Ne tik ekonomiškas, bet ir ekologiškas ─ taip trumpiausiai ir tikslingiausiai galėtume apibūdinti dviratį ir jo privalumus. Važiuojant dviračiu, neišskiriamos jokios žalingos medžiagos, todėl keliaudami tokiu būdu, neteršiate aplinkos ─ šiais laikais tai ypatingai ženklus pranašumas.

  Jokių kamščių. Šią savybę labiausiai įvertins tie, kuriems kasdien tenka nuobodžiauti rytiniuose ir vakariniuose kamščiuose ─ jei į darbą keliausite dviračiu, galėsite linksmai pamojuoti kamštyje vis dar tebestovintiems kolegoms. Dviračių takai (bent jau kol kas) yra pakankamai tušti, jog piko metu efektyviau galėtumėte pasiekti reikiamą vietą ─ užteks vienos kelionės, jog tuo įsitikintumėte.

  Geresnė savijauta ir tirpstantys kilogramai. Reikėtų nepamiršti, jog važiavimas dviračiu yra sportas, todėl darydami tai reguliariai, netrukus pastebėsite malonius figūros pokyčius ir ženkliai pagerėjusią bendrą sveikatą. Daugelis dviratininkų teigia, jog net nekeisdami mitybos įpročių per pirmuosius metus atsikratė kelių kilogramų, todėl labai tikėtina, kad tokia sėkmė nusišypsos ir Jums!

  Mažiau rūpesčių dėl parkavimosi vietų. Nors dviračių stovėjimo aikštelės mūsų šalyje dar nėra plačiai išplėtotos, būtų sunku nesutikti, jog surasti vietą šiai transporto priemonei visuomet yra kur kas paprasčiau nei automobiliui. Blogiausia, ką Jums gali tekti padaryti ─ nulipti nuo dviračio ir šiek tiek paėjėti beieškant tinkamiausios vietos, tačiau su automobiliu problemų iškiltų gerokai daugiau.

  Daugiau laiko gryname ore. Retas kuris gali pasigirti galimybe daug laiko praleisti gryname ore ir pasigrožėti įspūdingais kraštovaizdžiais, tačiau jei automobilį dažniau iškeisite į dviratį, turėsite tokią privilegiją. Be to, kaskart galėsite išbandyti naujus maršrutus ─ dėl to kelionės bus tik dar įdomesnės! Dviračiai turi daugybę nenuginčijamų privalumų, todėl jei ne visuomet, bent retkarčiais reikėtų rinktis juos vietoj automobilio ─ taip ir patys netruksite įsitikinti visomis jų naudomis. O jei atėjo metas šiek tiek atsinaujinti, gausų dviračių asortimentą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje ─ čia patikusią transporto priemonę įsigysite itin palankia kaina! Akcijas galite rasti (https://pigu.lt/lt/super/akcijos).

  Komentaras

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *