Skip to content

Įveikite peršalimą naminėmis priemonėmis

  Lengvą peršalimą geriausia gydyti ne vaistiniais preparatais, o liaudiškomis naminėmis priemonėmis. Yra daugybė liaudies medicinos žinovų siūlomų patarimų, kurie padeda pasveikti. Išmėginkite, pasveikite ir nepamirškite grūdinti organizmo bei stiprinti imuniteto ištisus metus, kad peršalimas nesikartotų.

  • 5 skilteles česnako susmulkinkite ir užpilkite stikline pieno, užvirinkite ir atvėsinkite. Gerkite po kelis kartus per dieną. Tai padės sėkmingai įveikti peršalimą.
  • Peršalus prakaitavimą skatina laršta liepų žiedų ir šeivamedžio žiedų mišinio arbata. 1 šaukštą džiovintų žiedų užpilkite stikline karšto vandens ir 15 minučių pavirinkite. Išgerkite arbatą per 2 – 3 kartus.
  • Stikline verdančio vandens užpilkite 10 gramų džiovintos smulkintos paprastosios ievos. Užvirinkite ir pusvalandį dar pavirinkite sandariai uždengtame inde garų vonelėje. Iškart nukoškite ir įpilkite tiek viritno vandens, kad susidarytu prieš tai buvęs kiekis nuoviro. Gerkite tris kartus per dieną prieš valgį po trečdalį stiklinės ir peršalimas praeis.
  • Peršalus medicinos žinovų siūloma ant padų bei blauzdų dėti trintų krienų pavilgus.

  Komentaras

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *