Skip to content

10 ženklų, jog pats metas keisti savo čiužinį  

  Visi puikiai žinome, jog čiužiniai yra atsakingi už mūsų miego (vadinasi, ir gyvenimo) kokybę, todėl visuomet atidžiai renkamės naują gaminį. Visgi, net ir pasirinkus itin kokybišką čiužinį, metams bėgant jis gali nusidėvėti ir prarasti pagrindines savybes – kartais tai nutinka anksčiau, nei galėtumėte tikėtis. Tad jeigu nesate tikri, ar jau metas pradėti dairytis naujo čiužinio, šie ženklai padės greičiau priimti sprendimą.

  1. Ryte nesijaučiate pailsėjęs. Vis dažniau prabundate pavargę ir dienos metu jaučiatės mieguisti? Jei jokių kitų simptomų nėra, taip gali nutikti dėl to, jog nakties metu Jūsų kūnas atlieka papildomą darbą, bandydamas surasti patogią miegojimo pozą, kuri dažniausiai nebeegzistuoja.
  2. Vis dažniau jaučiate nugaros ar kitus skausmus. Nusidėvėjęs čiužinys nebesuteikia kūnui tinkamos atramos, todėl dažnai pradeda varginti nugaros, kaklo, pečių ar klubų skausmai. Tad jeigu anksčiau jais nesiskundėte – pats laikas pradėti ieškoti naujo čiužinio.
  3. Kitos miegojimo vietos atrodo kur kas patogesnės. Kituose kambariuose esantys minkšti baldai atrodo kur kas geresnė vieta Jūsų poilsiui, o praleidę naktį ant jų, jaučiatės geriau pailsėję? Tuomet tikrai neverta ieškoti daugiau pasiteisinimų!
  4. Jūsų čiužinys ėmė girgždėti. Papildomi garsai dažniausiai praneša apie būtinus pokyčius – dažniausiai ši problema atsiranda spyruokliniams čiužiniams, tačiau tai nereiškia, jog tarp jų nerasite kokybiškų prekių. Įvairių tipų čiužiniai internetu gera kaina parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje.
  5. Ant čiužinio jaučiatės tarsi hamake. Kaip minkšti baldai gali išsisėdėti, taip čiužiniai – išsigulėti. Tad jeigu atsigulę įprastoje vietoje jaučiatės tarsi įkritę į duobę, tikėtina, jog ateityje išryškės ir daugiau problemų – tuomet vertėtų įsigyti naują gaminį ar, jeigu įmanoma, iš pradžių pabandyti jį apversti.
  6. Suintensyvėjo alergijos. Daugelyje čiužinių laikui bėgant ima kauptis tokie alergenai kaip pelėsiai ar dulkių erkutės, tad jeigu esate jiems alergiški, nakties metu ar ryte pastebėsite alerginių reakcijų suintensyvėjimą.
  7. Ženkliai pasikeitė Jūsų svoris. Nusidėvėjęs čiužinys tikrai neturi įtakos Jūsų figūrai, tačiau jei dėl tam tikrų priežasčių pasikeitė svoris, Jums gali prireikti naujo, minkštesnio ar kietesnio gaminio. Visgi, jei žinote, kad šie pokyčiai laikini, iš pradžių galite nusipirkti antčiužinį – jis taip pat gali užtikrinti patogų miegą.
  8. Pastebėjote jo išvaizdos pokyčius. Jei čiužinyje atsirado skylių, gumbų ar kitų defektų, be naujo gaminio tikrai nepavyks išsiversti – jei nerandate kitų prasto poilsio priežasčių, vertėtų atidžiai jį apžiūrėti.
  9. Ilgai neužmiegate. Kartais sunku užmigti dėl streso ir ramybės neduodančių minčių, tačiau jei nesimiega dėl to, jog niekaip negalite jaustis patogiai – dėl to gali būti kaltas ir Jūsų čiužinys.
  10. Suprastėjo odos būklė. Prastas nakties miegas yra susijęs su padidėjusia stresinių hormonų koncentracija – dėl jų padaugėja raukšlių, oda praranda savo elastingumą, švytėjimą, o kartais netgi pradeda niežtėti. Žinoma, už tai nebūtinai atsakingas Jūsų čiužinys, tačiau ir jis gali būti vienas iš veiksnių, prisidedančių prie prastesnės Jūsų odos būklės.

  Pastebėjus vieną ar kelis iš šių ženklų, vertėtų rimtai susimąstyti apie naujo čiužinio įsigijimą – tikėtina, jog laikui bėgant, nemalonių simptomų pajusite ir dar daugiau. Čiužiniai internetu dabar pasiekiami bet kuriuo metu, tad pasirūpinti miego kokybe galėsite itin greitai ir patogiai.

  1 thought on “10 ženklų, jog pats metas keisti savo čiužinį  ”

  Komentaras

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *