Sveikatos patarimai

 • Mityba
  Sveikatos gerinimas pasirenkant tinkamą bei subalansuotą mitybą. Sveikas maistas.
 • Ligos, negalavimai ir kova su jomis
  Dažniausiai mus užpuolančios ligos, bei priemonės kaip su jomis kovoti bei nuo jų apsisaugoti
 • Mankštos ir sportas
  Manksta. Įvairios mankštos, raumenų stiprinimo pratimai, raumenų atpalaidavimo pratimai, trumpos rytinės treniruotės namuose.
 • Negalavimai
  Kodėl kartais patiriate tam tikrus negalavimus? Kaip jų išvengti arba juos greitai ir efektyviai numalšinti
 • Dietos
  Sveika dieta, dietų įvairovė.
 • Bendri sveikatos patarimai
  Čia rasite bendrųjų sveiktatos patarimų, kuriuos įsisavinus galima ryškiai pagerinti savo savijautą, atgaivinti kūną bei sielą
 • Netradicinė medicina
  Netradicinės, liaudies medicinos patarimai visiems. Kaip nevartojant sintetinių vaistų galima greitai pagyti
 • Psichologija
  Didelė visuomenės dalis patiria psichologines problemas, kurias sukelia įtampa, didelis krūvis darbe, emocinė būsena
 • Patarimai širdžiai
  Patarimai širdžiai, kaip ją saugoti, bei skatinti pilnavertį gyvenimą esant širdies ydoms
 • Vaikų sveikata
  Kas geriau pasirūpins vaikų sveikata iš anksto jei ne jų tėveliai, čia rasite daug patarimų kaip gerinti savo vaikų sveikatą
 • Higiena
  Savo higiena rūpintis būtina. Gaiviai ir saugiai jausitės tuomet, jei pasirinksite tinkamas priemones
 • Infekcijos
  Infekcijų sukeliamos ligos, alerginės reakcijos

Gydymo įstaigos, surask savo gydymo įstaigą

Medicinos, gydymo sritis:

Pasirinkite miestą:Sportas namuose. 5 pratimų treniruotė [89]

Paskelbta: 2008 m. liepos 27 d., 19:37
Komentarų: 89
Sportas namuose. 5 pratimų treniruotė
Visų pirma prieš pradedant treniruotes ir po jų būtina atlikti tempimo pratimus. Tempimo pratimai yra būtinybė, jei norite išvengti raumenų bei sąnarių perkrovos ar net traumų. Taip pat svarbu daryti tempimo pratimus raumenims ir raiščiams visais gyvenimo periodais, nes tai yra vienas iš būdų palaikyti kūno lankstumą. Siūloma niekada neperžengti skausmo slenksčio ir laikytis tempimo pozicijoje 30 – 60 sekundžių.

Tempimo pratimai 

Tempimo pratimai yra procedūra, padedanti pagerinti arba išsaugoti šių struktūrų lankstumą:

 •  raumenų
 • sausgyslių
 • raiščių
 • odos

Tempimo pratimai daro Jus lankstesnį ir padeda lengviau išlaikyti pusiausvyrą konrečioje pozicijoje. Stenkitės visiškai atsipalaiduoti, kai palaipsniui siekiate pozicijos, kurioje jausite tempimą. Siūloma niekada neperžengti skausmo slenksčio ir laikytis tempimo pozicijoje 30 – 60 sekundžių. Atliekant tempimo pratimus svabiausia klausytis savo kūno!

Treniruočių pratimai

Šiame straipsnyje išvardinsime 5 treniruočių pratimus, kuriuos atlikdami jausitės energingesni, stipresni, tiek fiziškai, tiek emociškai.

1. Atsispaudimai

Atsispaudimai gali būti lengvesni ir sunkesni. Labai svarbu atsispaudimus daryti teisingai. Tik teisingai treniruojantis, pasieksite norimą rezultatą.

Kaip teisingai atlikti atsispaudimus? Padėkite delnus ant žemės. Delnai turi būti pečių plotyje, veidas - žiūrėti žemyn. Jūsų smakras (o ne nosis) turi „žiūrėti“ žemyn. Kojas ir nugarą laikykite tiesioje linijoje. Kūną kelkite aukštyn, sustokite akimirkai, tada leiskitės žemyn, kol krūtinė beveik sieks grindis.

Kuo plačiau laikysite rankas, tuo didesnė apkrova teks krūtinės raumenims. Jei rankas laikysite arčiau viena kitos, stiprinsite tricepsus ir nugarą. Jei norite lengvesnių atsispaudimų, sulenktus kelius atremkite į žemę. Visa kita darykite taip pat.

Darant atsispaudimus, ugdoma ištvermė, stiprinami:

 •  krūtinės raumenys
 • tricepsai

2. Atsilenkimai

Yra daug skirtingų būdų, kaip atlikti atsilenkimus. Neteisingai atliekami atsilenkimai gali pridaryti daugiau žalos, nei naudos.

Kaip teisingai atlikti atsilenkimus? Atsigulkite ant nugaros, kelius sulenkite. Pėdos turi būti pilnai padėtos ant žemės. Sukryžiuokite rankas prie krūtinės. Kelkitės viršutine kūno dalimi iki kelių.

Pradėję treniruotis, atlikite po 10 atsilenkimų. Vėliau didinkite skaičių iki 15 ir daugiau.

DĖMESIO: šis pratimas sukelia didelę apkrovą nugarai, todėl, jei Jūsų nugara silpna, kelkite tik viršutinę nugaros dalį (pečius ir krūtinę). Darant atsilenkimus, tikimybė juos atlikti neteisingai arba net susižaloti yra didelė!

Treniruojami šie raumenys:

 •  pilvo
 • nugaros

3. Šuoliukai vietoje

Pratimas gali pasirodyti juokingas, bet tai puiki viso kūno treniruotė. Jums tereikia įsivaizduoti, kad šokinėjate per šokdynę. Atliekant šuoliukus vietoje, ugdoma ištvermė, treniruojama širdis, stiprinami kojų raumenys. Šuoliukai vietoje - didelė apkrova keliams, todėl svarbu atlikti juos teisingai.

Kaip teisingai atlikti šuoliukus? Kojas laikykite pečių plotyje. Pašokite aukštyn tiek, kad kūnas pakiltų nuo žemės apie 2,5 cm. Kartokite tiek kartų, kiek galite. Kasdien vis didinkite šuoliukų skaičių.

Treniruojamos:

 •  blauzdos
 • šlaunys

4. Pritūpimai

Tai dar vienas nesudėtingas, bet labai naudingas Jūsų šlaunims ir užpakaliukui pratimas. Atliekant pritūpimus, suformuojamas dailus užpakaliukas, stiprinamos šlaunys ir ugdoma ištvermė.

Kaip teisingai atlikti pritūpimus? Atsistokite tiesiai, pėdos tvirtai ant žemės. Kojos turi būti pečių plotyje, pėdos gali žiūrėti į išorę. Šiek tiek sulenkite kelius, rankas ištieskite lygiagrečiai grindims. Nugara tiesi, pilvas įtemptas, galva tiesiai. Tūpkite tol, kol Jūsų šlaunys bus lygiagrečiai su grindimis. Sustokite sekundei. Sugrįžkite į pradinę padėtį. Visuomet įkvėpkite pritūpdami, o iškvėpkite atsistodami.

Jei norite sunkesmės treniruotės, rankose laikykite svarmenis.

Treniruojami:

 •  šlaunų raumenys
 • sėdmenys

5. Nugaros tempimas

Nugaros tempimo pratimai padeda išvengti skausmo po treniruotės.

Kaip teisingai atlikti nugaros tempimo pratimus? Atsigulkite veidu žemyn, rankos prie šonų, kojos suglaustos ir ištiestos. Iškvėpkite keldami viršutinę kūno dalį (krūtinę ir pečius) aukštyn. Pakilę aukštyn, sustokite akimirkai. Iškvėpkite, leisdamas pečius ir krūtinę žemyn. Nesikelkite aukštyn labiau nei galite. Šis pratimas - tik nedidelis judesys atgal, nepersistenkite. Klubai ir kojos turi likti ant žemės, jie neturi judėti.

Galite kelti galvą ir kojas aukštyn vienu metu, tada pratimas bus sunkesnis. Iškėlę kojas ir galvą aukštyn, išsilaikykite tokioje padėtyje 5 sekundes ir vėl nuleiskite ant žemės.

Treniruojami:

 •  pilvo raumenys
 • nugaros raumenys


Į viršųKomentarai:

Vidutinis straipsnio įvertinimas 4.5; Viso balsavusiųjų 236.
Geriausia padėka straipsnio autoriui - pasidalinti jo kūriniu:

Prenumeruok ir nepražiopsok sveikatos naujienų!Jūsų vardas:
Jūsų el. pašto adresas:
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:

 
Jūsų komentaras:
mantas (Svečias) [2013 m. lapkričio 11 d., 15:17]
mantas 12prisitraukimus 200 soliukus 20 acilinkimus
asadadad (Svečias) [2012 m. gruodžio 15 d., 23:01]
ir po kiek laiko turetu matytis rezultatai? :)
Deimante (Svečias) [2012 m. lapkričio 19 d., 02:21]
Sudomino mane sie pratimai ;))
Antanas (Svečias) [2012 m. liepos 24 d., 18:00]
Ar atsiperka jeigu pritupimus ir šuolius pakeisiu 30minučiu elipsinio dviračio man t.y 350kcal. Tikslas numest svorio mano pirminis.
Lukas (Svečias) [2012 m. liepos 4 d., 12:00]
Noreciau paklausti,o suoliukus daryti ant pirstu galu ar pilna peda?
valde (Svečias) [2012 m. gegužės 7 d., 21:19]
kaip butu galima padidinti savo kūno mase nenaudojant papildų.
Ahmedas (Svečias) [2012 m. kovo 22 d., 21:01]
Nebėra kebabų...
mode (Svečias) [2012 m. kovo 22 d., 07:11]
Noreciau paklausti, jai siuos pratimus ir dar namie stanga pakeliociau 20kg. man 14 ar geriau skatinu raumenu augima? ;DDD
ema (Svečias) [2012 m. kovo 13 d., 16:50]
o ar padeda numesti lasinukus nuo pilvo, sonu ir koju?
dema (Svečias) [2012 m. kovo 6 d., 18:16]
kaip manot, darydama kiekviiena diena bus geri rezultatai po 3 ar 2 menesiu?
Patarėjas (Svečias) [2011 m. gruodžio 19 d., 21:40]
Geri patarimai tik pasakysiu vieną dažniausiai kartojamą klaidą ir mitą. Jeigu skauda, reikia vistiek sportuoti. Tai yra klaidinga. Jeigu skauda, vadinasi raumenims buvo per daug spaudimo ir jie įtrūko. Nereikia daugiau sportuoti o atvirkščiai, pailsėti nuo visko. Kaip neskaudės vėl sportuok :)
Ernestas (Svečias) [2011 m. spalio 12 d., 18:44]
reikia sportuoti kas antra diena bet kiek gali tiek visko darai as pats taip darau ir man gerai
Edvinas (Svečias) [2011 m. liepos 19 d., 22:51]
Sveiki :) Mano dede panasiai kaip kulturistas :P jis man duoda labai daug patarimu. As pats taip pat sportuoju taigi. Reikia Valgyti 5,6 kartus per diena,butinai suvalgyti bent 3 ar 5 vaisius,ar darzoves. Treniruote pradeti po biski, po to didinti apkrova. Na ir po kokiu 4,5 menesiu matysite rezultata,zinoma nesitikekite kad busite kai rembo,bet siek tiek isipusite. :) Patariu Sportuoti 3 dienas is eiles po to pailsekite 1 diena :) Sekmes kas nezinojot ;]
Arturas (Svečias) [2011 m. gegužės 12 d., 23:10]
Vidmantas GrigasApr 26
ka daryti kad pasidarytu deras presas?
___________________________________________________________
As taj darau preso po 100 man skauda bet vistiek darau kiekviena diena po 100 ir islindo priesas po savaites ar 2 savaites ir dabar jau nesinori treniruotis nes jau skauda kai padarau 20.
mazike (Svečias) [2011 m. kovo 26 d., 20:48]
Pabandysiu;]] mano voris labai geras gal net per mazas;D Bet labai noriu prsiuka sustiprinti,tad manau visi pratimai bus tik i naud;]]kaskada sportavau tai 10 atsispaudimu padaryti nera sunku;DD ir seip reike priprasti prie rezimo;]] Tik turiu beda, kad tiklaiko atrasciau semreikaliukui;]]
Donatas (Svečias) [2011 m. vasario 4 d., 17:44]
Sveiki,gal galite patarti,kaip namu salygomis stipriai paryskinti pilvo reumenukus? Rankomis,kaip ir nesiskundziu,nes dar nuo graiku romenu imtyniu neatsileido,o pilvas...Valgai ir nejunti:D tai va,gal kas koki receptuka stipru galetu parasyti pilvo rumenims? Buciau dekingas:)
vidmantas (Svečias) [2011 m. sausio 17 d., 19:27]
siandien su dukra pabandem man patiko senai besimankstinau gal dar galit kas patart is kur gaut valios svoriui numest arba tokios dietos kur valgai ir liekneji:))
muhaha (Svečias) [2011 m. sausio 17 d., 14:50]
O juos butina daryti is eiles ar galima daryti pagal savo norus? ;)
Mantas (Svečias) [2010 m. lapkričio 22 d., 22:35]
dekui, labai padejote. :))
dovydas (Svečias) [2010 m. lapkričio 8 d., 12:54]
Pilvo presui yra geriausia treniruote: per youtube parasykit 8 minute abs va ten tai labai gera... Is pradziu nemanau kad kas visa istenes bet stenkites, paskui bus vis lengviau ir lengviau ir su juo po kokio menesio galit stulbinamus rezultatus pasiekt, nemeluoju nes mano pusbrolis ta dare ir rezultatas patikekit labai geras....Bandziau ir pats pirma karta buvo sakes, antra karta jau lengviau, trecia jau isvis beveik visa padariau tai sakau ismeginkit kas netingit.... O si treniruote tai pakankamai gerai tik as dar isidesiu ant bicu su stanga :DDDD
Juozas (Svečias) [2010 m. spalio 21 d., 18:54]
As tai irgi susidares programa : 30 atsispaudimu, 4x20 atsilenkimu, 60 suoliuku, 40 tupuku, 10 nugaros tempimu, ir dar dadejau nuo kedes atsispaudimu kur uz nugaros rankos tai tu 20, ir didinsiu kas men ;)
birutele (Narys) [2010 m. spalio 11 d., 10:27]
esu susidurusi su nugaros skausmais .tik pratimai man padejo juos pamirsti .netingekime skirkime nors keleta minuciu sau ir vaistu nereikes
Juozas (Svečias) [2010 m. spalio 3 d., 17:30]
o po kiek ko daryti? kad rezultatai butu geri ?
Cumkis (Svečias) [2010 m. rugsėjo 20 d., 23:50]
Labai gerai rezultatai ne greitai pasimato labai bet jauciasi tai tikrai.
gendolfas (Svečias) [2010 m. rugsėjo 14 d., 22:39]
norejau paklausti,sita programa dirbdamas menesi su virsum svoris sumazes mazdaug kiek ? :)
Marius (Svečias) [2010 m. rugsėjo 6 d., 15:36]
Darau jau men laiko sita programa ir tikrai yra rezultatas... sunku bet verta...
morta (Svečias) [2010 m. rugpjūčio 17 d., 12:53]
aciu,man tai padejo,puikiai pasiruosiau treniruotei su cirku ;) dekui
Martynas (Svečias) [2010 m. liepos 26 d., 21:55]
as tai jau kokia sav taip vakarais arba ryte darau ir noriu paklaust kas galit pasakyt kaip numest efektyviau svorio ar tinka plius vazinejimas dviraciu? Jai kam kiltu klausimas mano ugis 1.90 svoris 81 :D KMI 23.8
lavr (Svečias) [2010 m. liepos 20 d., 17:04]
Geri pratimai ! ;)
Nia (Svečias) [2010 m. liepos 10 d., 20:07]
aciu uz siuos patarimus :))
Ausra (Svečias) [2010 m. birželio 23 d., 17:25]
GINTARE, daryk atsispaudimus atsiklauspusi. Taip daug lengviau. Taip darydama sustiprinsi ranku raumenis ir po kiek laiko galesi daryti normalius. taciau darydama atsiklaupus papildomai turi stiprinti nugaros raumenukus :)
Aivis (Svečias) [2010 m. birželio 20 d., 09:45]
Reikės pabandyti visai neblogai.
Paulius (Svečias) [2010 m. birželio 16 d., 17:48]
Ryte tokius pratimus daryti yra gerai :) O kas dėl svorio numetimo, tai geriau daryti šitokia programa ryte ir eiti į klubą ar į kur kitur dar pasportuot, nes tik šią programą darant gali ilgai užtrukti ;)
Marius:
Žėk kaip pačiam įšeina, pirmą savaite gali daryti tik po vieną seriją, o vėliau pradėti daryti ir po daugiau ;)
Gintarė:
Bandyk ir išeis, bent po vieną ar du per diena. Ir tada pamatysi, kad lengva daryti ir galėsi daryti po daugiau į dieną.
jolyRoger (Svečias) [2010 m. birželio 4 d., 00:42]
nu va. rytine manksta jau yra :)
gintare (Svečias) [2010 m. gegužės 22 d., 12:39]
visiskai nepajegiu padaryti atsispaudimu, ar yra koks panasus pratimas i si?
Marius (Svečias) [2010 m. gegužės 20 d., 19:40]
Gal galit pasakyt po kiek seriju daryt situos pratimus? buciau dekingas
Egis (Svečias) [2010 m. gegužės 20 d., 16:57]
aisku ;] na ka ir man reikia forma atgaudinet juk vasara ne uz kalnu ;D
balwonas (Svečias) [2010 m. gegužės 20 d., 16:28]
egi aiskuma kasdien sitie pratimukai paprasti bet tikiuos veiksmingi nes pats pradedu nuo siandien :) kas antra arba kas trecia diena daromos tos makstos kur su staklem pagal programa atidirbi pora h ir po to kita diena net susiriest negali kaip visa kuna skauda :)
o manau sitie pratimai kaip tik pades atgaut forma pamazu nes is po operacijos negalejau is viso sprotuot o pradet reikia nuo mazu dalyku :)
Egis (Svečias) [2010 m. gegužės 20 d., 15:25]
o situs pratimus kasdien daryt ( isskyrus sestadieni, sekmadieni), ar kas antra diena?
Arunas (Svečias) [2010 m. gegužės 19 d., 22:09]
Esu treneris,pats pradejau nuo tokiu lengvu pratimu ir tikrai dabar ne vienas pamates mano kuna praso isduoti paslapti,taciau ji labai paprasta.Sportas,mityba ir dar karta sportas. Linkiu visiems sekmes :)
Monika (Svečias) [2010 m. gegužės 19 d., 16:35]
Sveiki,
situos pratimus atlieku jau 3 dienas is eiles,keista , bet pilvukas jau sustangrejo ir dar pradejau reguliuoti mityba,valgau maziau,bet stengiuosi pasirinkti sveikesni maista.;p
As manau,kad tikrai suveiks, tik reik netinget:)
Aidas (Svečias) [2010 m. gegužės 17 d., 22:07]
Swx kas galietu patarti kat greicau turiecau pilvo ir krutines raumenis gal koke trenyruociu programa stangu neturiu dar :D jai kam nesuku parasykit kaip sportuoti busiu labai diekingas ir jai reike mano ugis 178 ir svoris 65 aciu jai padesit :) :D

g (Svečias) [2010 m. balandžio 26 d., 18:07]
jeigu norite numesti pilva, pagrazinti linijas ir kt., pirma mityba reguliuokit, paskui begiokit kasdien po pora km, grizusios is stadiono siuos pratimukus padarykit, ir dar 10 kitokiu, plius raumenu tempimui ir tada po poros menesiu prades matytis rezultatai. Ir taip varykit visa gyvenima, kol jegos leis!
Kostas (Svečias) [2010 m. balandžio 19 d., 12:32]
taip, manau geri pratimai, jei pastoviai daryt tikrai galima pasiekti rezultata :) Formai palaikyt ir kazkiek pagerinti tikrai geri pratimukai :)
viktorija (Svečias) [2010 m. balandžio 1 d., 14:48]
labai puikus portas sveriau beweik 80 kg su siais patarimais labai greitai sutirpdziau liebaliukus dabar kiekwiena ryta pratimus padarau jauciuosi puikiai rekomenduociau visiems kas nori pagrazinti sawo linijas :)
linkiu sekmes visiems....
GITANA (Svečias) [2010 m. kovo 21 d., 13:39]
labai geras sportas
Janina (Svečias) [2010 m. kovo 18 d., 13:44]
puikus budas kaip namuose galima atlikti pratimus su profesionalu patarimais Aciu jums
neringa (Svečias) [2010 m. vasario 23 d., 22:11]
pratimai geri,bet vienam darant,labai ilgai uztrunki.tempas letas...todel tenka i kluba eiti
mergina (Svečias) [2010 m. vasario 21 d., 14:02]
na tikrai neblogi, o ar padeda numesti lasinukus nuo pilvo, sonu ir koju?
Stanislovas (Svečias) [2010 m. vasario 13 d., 21:39]
Gi cia visai saunus ir nesunkus atlikti pratimai!Kaip man sergant 2ro tipo diabetu manau tiks,ypac ziemos laike.
Pertected (Svečias) [2010 m. sausio 23 d., 04:03]
Sitie pratimai yra labai geri patariu... nes anksciau pradejau sprotuoti namie .... rezultatus pamaciau po 2 men kazkur , pilvo presas matos jau is toli rankos tvirtos .... tik kad svori sunku uzsiauginti :)
GITANA (Svečias) [2010 m. sausio 19 d., 22:17]
man patinka sportoti namuose lauke
GITANA (Svečias) [2010 m. sausio 16 d., 23:50]
labai sunku
pupa (Svečias) [2009 m. gruodžio 9 d., 00:31]
Sveiki, norejau paklausti ar padeda sios mankstos sumazinti pilvuka ir slaunu apimti? pradejau tik snd ir noriu zinoti ar verta? beje turiu problemu su stuburu, ar nepakenks manksta si dar labiau?:(
unknow (Svečias) [2009 m. gruodžio 1 d., 21:58]
kai sportuojama, tai tada reikia visus kuno raumenis treniruoti, o ne tik virsutines ar apatines kuno dalis. Man tai smagiau sportuoti ir daryti pratimus su elipsiniu treniruokliu, kazkaip labiau prisiruosiu:))
Audrius (Svečias) [2009 m. lapkričio 1 d., 18:02]
sie pratimai visi man zinomi ir tikrai lb paprasti ir efektyvus:) tik iskyrus nugaros tempimas na reiks pasimeginti:)
darau atsilenkimus ir pasistaipymus. noriu pilvuka pagerint ir suoli pagerint:)
nezinoma (Svečias) [2009 m. spalio 7 d., 00:01]
tikra teisybe, kad nugaros stiprinimui, lankstumui labai padeda kamuolys:) As jau ilga laika naudoju gym kamuoli, kuris yra 65cm. Darau su juo pratimus, skirtus butent mankstinatis su kamuoliu. Ne tik padeda kuno treniravumui, bet ir visai smagu:)Geras daikciukas:) Pabandysiu ir as siuos aprasytus pratimus daryt, ziuresiu gal dar geresniu rezultatu pasieksiu:))))))))
leo (Svečias) [2009 m. rugsėjo 29 d., 18:02]
nugaros stiprinimui ir tempimui geriausi pratimai yra su kamuoliu, aisku ne su krepsinio ar kokiu kitu, o su tokiu minkstu guminiu ir gan dideliu ( apie puse metro skersmuo), as ir mano seima darom pratimus su juo ir, zinokit, padeda ;) tik zinoma reikia siuos pratimus susirast internete ar kur, nes ju yra ne vienas ir ne du, ir aprasyti man ju raiskiai net neiseitu, tai va, o sie pratimai mane sudomino taip pat, bandysiu uzsiimt namuose ir ziuresiu kokie rezultatai
Dziausas (Svečias) [2009 m. rugsėjo 7 d., 16:15]
darau pora dienu ,tikrai smagi mankstele ,norisi pilva numest bet nezinia kaip cia gausis namu salygomis bet tikiuosi, tik kyla dvejoniu del "Nugaros tempimas" ar teisingai darau :)
Diana (Svečias) [2009 m. rugpjūčio 25 d., 17:01]
Labai geri pratimai.
Jonas (Svečias) [2009 m. rugpjūčio 16 d., 20:57]
Šendien pradejau daryti, tikrai jaučiasi aš dariau: 10 Atsispaudimų, 20 Prisitraukimų, 20 Pritupimų, 100 Šuoliuku ir 15 Nugaros Tempimų. Treniruotė tikrai išvargino, nes mano amžiūs tik 12 =)
tiesiog (Svečias) [2009 m. rugpjūčio 11 d., 13:48]
Mantas > raumuo sveria daugiau nei riebalai. tai jei daugiau sportuosi, tai nenustebk, kad svoris dar ir aukti prades.
Arvydas (Svečias) [2009 m. rugpjūčio 11 d., 10:25]
Ir kaip ? Po kiek laiko mankstos draymo matosi rezultatai sioki toki? :p As pacia pirma diena kaip dariau tai toks aptirpes visas buvau tai cia gerai ar ne? :D
laimis (Svečias) [2009 m. liepos 27 d., 11:51]
mano draugas buvo kaip šakaliukas pradėjo bręsti ir dabar sveria ~95 kg.. gal brendimas ir yra kaltas mantai. Aš darau atsispaudimus atsilenkimus ir pritūpimus nuo vaikystes bet tik dabar radau nugaros tempimus xDDDD P.S. man 15
Mantas (Svečias) [2009 m. liepos 16 d., 22:19]
Man 17 atvaziavau y vokietyja 15 ir labai pradejau stresuot del savo kuno ir iki db dar darau tuos pratimus atsilenkimai atsispaudimai ir kilnoju hantely vat ka galiu pasakyt svorio nenumeciau bet isigyjau tvirtas rankas bei kitus raumenys norejau tik numesti siektiek svorio gal delto kad dar brestu nenumeciau svorio ? :(
julius (Svečias) [2009 m. liepos 10 d., 09:18]
seip geras patarimai
nesvarbu (Svečias) [2009 m. birželio 27 d., 23:48]
Kaip tik ieskojau pratimu namuose , jau sawaite kaip darau , rezultatu patenkintas :D
lukas (Svečias) [2009 m. birželio 22 d., 16:04]
super
unknown (Svečias) [2009 m. gegužės 4 d., 18:10]
kokius pratimus patartina daryti, kad slaunys taptu apvalesnes, nezinau kaip paaiskinti, bet mano slaunys vidineje puseje tarsi idubusios. ka daryti? prasau padekit!
Smoke (Svečias) [2009 m. balandžio 19 d., 11:42]
Labai paprasti ir geri pratimai treniruotis namuose. Pagal juos dirbu dar tik menesi, o rezultatas akivaizdziai matosi...
Vaivorykste (Narys) [2009 m. balandžio 9 d., 12:43]
Ačiū ;)
liutas (Svečias) [2009 m. kovo 9 d., 11:01]
gal ir neblogai
kare (Svečias) [2009 m. kovo 4 d., 20:42]
mane sudomino sitie pratimaj, ieskojau butent kas butu skirta dirbti namuose.aciu kad idejot :)
mozaika (Svečias) [2009 m. sausio 26 d., 17:14]
na pratimai istikro labai geri,reikes kada pameginti nors to laiko per daug ir nera. jei kelis kartus padarysciau dingtu pilvas ar seip figura pasitaisytu. Bet pati prisipazinsiu,ant mankstos esu labai baisi tingine. Saves nepatinka kankinti. nors virsvorio turiu gal tikrai kokius 7 kilus
MarkO (Svečias) [2009 m. sausio 25 d., 13:10]
Seip geri ir paprasti pratimai kurie tikrai palaikys forma ;)
Mariukas (Svečias) [2009 m. sausio 19 d., 21:01]
Šito ieškojau labai ilgai ir netyčia atradau kaip teisingai daryti būtent namuose. Ačiu jums labai!
Iveta (Narys) [2009 m. sausio 2 d., 22:25]
Galima daryti atsilenkimus taip, kaip parašyta straipsnyje, tačiau taip daryti yra šiek tiek sunkiau. Geresnis variantas yra laikant rankas už galvos, alkūnės atkištos į priekį ir kelkite tik galvą ir pečius, nugara turi išlikti tiesi.
lina (Svečias) [2008 m. gruodžio 30 d., 22:34]
manu gerai, tik dėl atsilenkimų, ar labai blogai jei rankas laikau ant galvos?
vilim (Svečias) [2008 m. gruodžio 17 d., 14:47]
sveiki.labai ydomus straipsniai.visadaskaitau.aciu
Vaiva (Svečias) [2008 m. lapkričio 18 d., 19:43]
Reiks išbandyti. Manau pratimai tikrai geri.
edgaras (Svečias) [2008 m. lapkričio 11 d., 15:26]
aciu labai jus man padejote pasiekti geresniu rezultatu sporte :D
alio (Svečias) [2008 m. spalio 20 d., 16:32]
parasykit poveiki ir rezultatus kas darot sita manksta
kauniete (Svečias) [2008 m. spalio 6 d., 12:56]
geri pratimukai..seniai isbandyti ir patvirtinti..
as (Svečias) [2008 m. rugsėjo 28 d., 21:20]
super,reiks isbandyti.
bagyra (Narys) [2008 m. rugsėjo 25 d., 07:37]
bijau,kad neteisingai darydama atsilenkimus,susigadinau nugarą.reiks kažką keisti.
andrijana (Svečias) [2008 m. rugsėjo 20 d., 14:12]
na labai tikrai geras dalykas sita manksta,as namie darau ja kasdien.
Keglis (Svečias) [2008 m. rugsėjo 1 d., 10:37]
Man patiko, reik ishbandyti!

Geriausių medicinos straipsnių TOP 5

Per mažas skysčių kiekis, kai gausiai prakaituojama, didina trombų tikimybę.

Dienos patarimas

pilvo putimas, Nugaros raumenų tempimo pratimai, Podagra, kraujospūdis, mioma- nepiktybinis gimdos navikas, žaliosios arbatos nauda sveikatai, gudobelė, gydymas vaistažolėmis, pagirios, depresija, populiariausios dietos, rožė, odos infekcija, uždegimas, hemorojus, treniruočių pratimai namuose, vėjaraupiai, lėtinis bronchitas, kosulys, kaip atpažinti strumą?, parodontozė - kai kliba dantys, Niežulio sukėlėjai, virškinimas, kodėl inkstuose atsiranda akmenys, mėšlungis, anti dieta, išvarža, išvaržos, gastritas, miežis - jo atsiradimo požymiai, roto virusas, rota virusas, teisinga mityba, makšties gleivių pagausėjimo priežastys, gerklės skausmas, pratimai nugarai